Service

Administrativ service vid ISD

Budget Projekt
Agneta Eiseborn, 08 1207 6061
agneta.eiseborn@isd.su.se

Diariet DiVA
Margareta Skoglund Ålin
margareta.skoglund.alin@isd.su.se

Ekonomihandläggning
Sjukanmälan
Marja Vatalis, 08 1207 6695
marja.vatalis@isd.su.se

Felanmälan lokaler
Sektionen för lokalservice
Felanmälan

Internationell mobilitet
Suk-hi Cho
international@isd.su.se
Internationellt utbyte

IT-beställningar
datorer, ipad, licenser, e-postlistor
Benny Pettersson, 08 1207 6740
benny.pettersson@isd.su.se
Helpdesk, 08 16 1999
IT-support
Driftinformation

Kursplaner Kurslitteratur
Betygskriterier

Josefin Bloch, 08 1207 6649
josefin.bloch@isd.su.se

Lokalbokning Schemaläggning
Tomas Brännmark, 08 1207 6625
lokalbokning@isd.su.se

Lönehandläggare
Personalavdelningen
Christine Johnson, 08 16 2108
christine.johnson@su.se

Materialinköp Service
Benny Pettersson
benny.pettersson@isd.su.se

Personalfrågor
Maria Lans, 08 1207 6643
maria.lans@isd.su.se

Webb Trycksaker
Hilda Bergmar, 08 1207 6699
hilda.bergmar@isd.su.se
Grafisk manual
Verktyg för visuell identitet